3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skødstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I det dejlige område Skødstrup er villaen på Ibisvej 20 nu tilgængelig for nye ejere. Boligen har et areal på 130 m², fordelt på 5 velindrettede rum. Ejendommen befinder sig på en grund, der strækker sig over 737 m², hvilket giver en god mængde udendørsplads.
For dem der vil have lidt mere plads, er villaen på Grankrogen 10 i Løgten en anden ny mulighed i Skødstrup. Denne rummelige bolig tilbyder 158 m² fordelt på 6 rum, og den ligger på en grund på 760 m². Prisen på denne ejendom er 3.950.000 DKK.
Begge villaer er attraktive boliger i det populære Skødstrup-område og har lige været sat til salg. Ibisvej 20 tilbydes til en pris på 3.998.000 DKK, mens Grankrogen 10 har en lidt lavere pris, men kommer med mere plads og flere rum.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.