2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skødstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Skødstrup er der to nye villaer på markedet, der fanger opmærksomheden. Først har vi villaen på Skødstrupbakken 23. Denne bolig strækker sig over 185 m² og omfatter 5 rum, hvilket giver god plads til familien.
Villaen ligger på en grund på 814 m², og den er udbudt til en pris på 5.898.000 DKK. Beliggenhed og rummelighed giver en indbydende mulighed for dem, der søger et nyt hjem i området.
En anden villa til salg er beliggende på Løgten Østervej 23. Med et areal på 128 m² er det en lidt mindre bolig, men stadig med 5 rum til rådighed.
Denne villa er placeret på en 842 m² stor grund og er udbudt til en pris på 3.298.000 DKK. Skødstrupbakken viser sig som en luksuriøs mulighed i forhold til Løgten Østervej, der tilbyder en mere overkommelig pris.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.