5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skødstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
To attraktive villaer i Skødstrup er netop kommet til salg og byder på hver deres charme.
På Løgten Østervej 48 finder man en stilfuld villa på 192 kvadratmeter. Huset har 6 værelser og er beliggende på en grund på 859 kvadratmeter. Med en pris på 6.999.000 DKK, er det en rummelig bolig i et attraktivt område.
En anden mulighed er villaen på Fruenseje 33, der præsenterer et større boligareal. Med sine 225 kvadratmeter fordelt på 6 værelser, ligger denne bolig på en 931 kvadratmeter stor grund. Prisen er 6.998.000 DKK, hvilket gør den til et attraktivt valg for større familier.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.