2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skødstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger på markedet i Skødstrup finder vi en imponerende ejerlejlighed beliggende på Siloetten 2, 6 th. Denne moderne bolig er på 142 kvadratmeter og byder på 3 rummelige rum. Lejligheden er attraktivt prissat til 6.248.000 kr.
Ejendommen er placeret på en stor grund på 4.546 kvadratmeter, hvilket giver rigelig udenomsplads. Ejerudgifter pr. måned må konsulteres separat.
En anden ny indføring i markedet er villaen på Studstrupvej 1. Med et boligareal på 160 kvadratmeter og i alt 6 værelser, tilbyder denne villa masser af plads til en større familie.
Prisen for villaen er sat til 4.195.000 kr., og den ligger på en grund med et areal på 2.129 m². Detaljer om den månedlige ejerudgift er ikke oplyst, hvilket kan være relevant for en fremtidig ejer at være opmærksom på.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.